Абдомінопластика або корекція передньої черевної стінки

Підтяжка живота
від12000грн
У ВАС:
 • ОБВИСЛА ШКІРА ЖИВОТА
 • НЕМА РЕЗУЛЬТАТУ ВІД ЩОДЕННИХ ТРЕНУВАНЬ
 • Реконструкція передньої черевної стінки (абдомінопластика) є одним з варіантів корекції фігури, необхідність в якій виникає у випадку розтягнення м’язів і шкіри живота після вагітності, що в поєднанні з втратою ваги призводить до його відвислості.
  Мета операції: поліпшення фігури шляхом видалення зайвих жирових складок і відновлення тонусу передньої черевної стінки.

  images (21)

  Покази до операції:

  – Відвисла шкіра живота виникла в результаті схуднення, вікових змін, вагітності;

  – В’ялість і перерозтягнення м’язів живота, що призводять до опущення внутрішніх органів;

  – Наявність рубцевих розтяжок шкіри (стрій), особливо навколо пупка і, нижче;

  -Наявність на животі неестетичних рубців після інших хірургічних втручань.

   

  23

  Особливості операції:

  – Виконують горизонтальний або вертикальний з горизонтальним розрізи на передній черевній стінці;

  – Надлишки тканин нижче пупка видаляються разом з рубцевими розтяжками шкіри;

  – За наявності рубців від інших хірургічних втручань хірург, по можливості, видаляє і їх;

  – При розходженні за час вагітності м’язів передньої черевної стінки, останні стягуються до відновлення їх нормального положення й тонусу;

  – В кінці операції, після накладення косметичних швів, встановлюються дренажі, накладається пов’язка і компресійна білизна.

  images (26)

  Попередні результати операції будуть помітні не раніше як за 3 міс., остаточний результат – через 9 міс. після втручання. Як і у всій хірургії, найкращі результати досягаються, коли пацієнт виконує всі настанови і застереження, передбачені лікарем.

  Наше завдання - запропонувати своїм пацієнтам естетичну хірургію найвищої якості за найкращими цінами!

  Спеціалісти які Вам допоможуть:  БИЛО ТАРАС ЛЕОНТИНОВИЧ
  Лікар-хірург
  Що варто знати про операцію:
  Обов’язковим є фотографування пацієнта до операції, а також при наступних оглядах в післяопераційному періоді. Для успішного проведення операції необхідно: – Відсутність будь-яких захворювань у момент проведення операції (простуда або інші захворювання); – За 10 днів до операції не можна приймати медикаменти, що містять аспірин; – За 14 днів до операції і протягом 14 днів після операції необхідно кинути палити; Перед операцією пацієнт проходить повне обстеження і здає всі необхідні аналізи (аналізи крові, сечі, флюорографія, ЕКГ, RW), огляд анестезіолога при плануванні загального знеболення. Госпіталізація здійснюється в день операції. Післяопераційний період: – Пацієнт перебуває у ліжку в напівсидячому положенні; – Застосовують необхідні знеболюючі препарати; – Пити (проста або негазована мінеральна вода) допускається після дозволу медперсоналу, легка їжа – після відходження газів; – У першу добу рекомендується постільний режим, вставати з допомогою медперсоналу, зазвичай, можна на наступний день після операції; – Необхідно постійне носіння компресійної білизни протягом 4-6 тижнів (іноді, за вказівкою лікаря до 2-3 місяців); – В перші дні закономірно нездужання, легке підвищення температури тіла; Шви знімають на 7-10 добу після операції. Виписка зі стаціонару на 3-7 добу, в залежності від загального стану. Можливі побічні явища: – У післяопераційному періоді частота розвитку післяопераційних ускладнень безпосередньо пов’язана з товщиною жирової клітковини і вагою пацієнта, наявністю супутніх захворювань; – В перші 2-5 тижнів може турбувати загальна слабкість, набряклість тканин, а також біль при рухах, які поступово проходять, і зникають повністю через 2-5 місяців після операції; – В ділянці швів тривалий час спостерігається зміна чутливості. У зв’язку з цим не можна використовувати грілку з гарячою водою, дуже гарячий душ або ванни. Рекомендується: 1 рік уникати прямих сонячних променів на ділянку післяопераційного рубця аби досягнути кращої його непомітності. Можливі ускладнення. Після операції можливий розвиток будь-яких загально-хірургічних ускладнень, а також наступних ускладнень, характерних для даної операції: а) у окремих випадках можливий розвиток запального процесу, для лікування якого може бути потрібною додаткова операція з розрізами шкіри в оперованій ділянці; б) також рідкісним ускладненням є змертвіння шкіри в зоні операції, що вимагає інколи повторних операцій. При збереженні відносно постійної ваги операція дає оптимальний результат. Якщо пацієнт набирає вагу, то як і при інших косметичних операціях, результат завжди погіршується. Практично у кожної людини можна знайти відмінності в формі будови тіла. Деякі відмінності залишаються і після будь-якої операції. Сама ж операція значно покращує зовнішній вигляд і відновлює душевну рівновагу, та слід розуміти, що жодне оперативне втручання не здатне вирішити всі життєві негаразди.