Лазерне видалення новоутворів шкіри та пішкірної клітковини

Видалення шкірних утворів
від100грн
У ВАС:
 • Бородавки, папіломи
 • Ліпоми, атероми, рубці
 • Дефекти, які виникають на шкірі після операцій і травм мають доволі різноманітні форми, розміри та властивості.
  Амбулаторна хірургія з використанням місцевого знеболення та лазерних технологій дає змогу ефективно позбутись шкірних утворень.

  В багатьох випадках величина рубців напряму залежить від місця їхнього знаходження, для прикладу, шкіра над великими суглобами, які практично постійно працють (плечовий пояс), буде більше піддана силам натягу, тобто, рубець в ділянці лопатки буде  помітнішим та вираженішим. Також неабияке значення мають індивідуальні особливості шкіри, її еластичність, здатність до розтягування. З метою зменшення дії сил, що розтягують рубець, чим і погіршують його зовнішній вигляд та характеристики, в післяопераційному періоді широко застосовують носіння компресійної білизни, накладання силіконових пластин та силіконових гелей.

  pic_862016195347

  Ліпома – це доброякісний утвір із жирової тканини.

  Може розташовуватись в різних ділянках тіла, має схильність до збільшення в розмірах, особливо при постійній травматизації, спричинює дискомфорт в життєдіяльності.

  71

  Бородавка – доброякісне пухлиноподібне утворення шкіри, що виникає внаслідок розростання шарів шкіри, через вплив спричинений вірусом родини Papovaviridae. images (41)

  Існує багато різних способів лікування: електрокоагуляція, кріодеструкція (заморожування рідким азотом), хіміотерапія (препарати, на основі березового дьогтю, саліцилової кислоти, ацикловір). Лазерна коагуляція – сучасний спосіб видалення бородавки та папіломи, так як лазерний промінь дозволяє прицільно, без пошкодження здорових тканин, видалити чи провести деструкцію цих утворів.

  pic_8222016202421[1]

  Папілома (від лат.papilla—сосочок) — доброякісна пухлина з плоского або перехідного епітелію Вона має кулясту форму, тверда або м’яка; з поверхні сосочкового вигляду (ніби цвітна капуста або ягода малини), розміром від просяного зерна до великої горошини; знаходиться на поверхні шкіри або слизової оболонки на широкій чи вузькій основі (ніжці).

  2pic_12720171202

  Атерома (грец. αθηρα — кашка та ωμα — закінчення в назвах пухлин) — доброякісне новоутворення, що є наслідком закупорення вивідної протоки сальної залози шкіри і скупчення в ній її секрету, клітин епітелію та ін. Виникає на ділянках шкіри багатих на сальні залози — волосистій частині голови, обличчі. Може досягати великих розмірів, буває множинною, може нагноюватись.

  Атероми являють собою безболісні утворення з гладкою поверхнею, що повільно збільшуються. Діагностувати не складно. Ультразвукове дослідження підтверджує діагноз. Хірургічне лікування показане у всіх випадках. Операцію – видалення атероми з оболонкою, проводять переважно під місцевим знеболенням.

  Наше завдання - запропонувати своїм пацієнтам естетичну хірургію найвищої якості за найкращими цінами!

  Спеціалісти які Вам допоможуть:  Било Тарас Леонтинович
  Лікар-хірург
  Що варто знати про операцію:
  Підготовка до операції: Пацієнт має бути здоровим (простуда чи інші захворювання в цей період є протипоказами). Якщо Ви курите, то потрібно кинути не менше, як за 2 тижні до операції і утриматись від куріння після неї як мінімум ще 2-3 тижні. В іншому випадку різко зростає ризик порушення загоєння ран через те, що при курінні значно зменшується поступлення крові в судини шкіри. Якщо Ви приймаєте якісь медикаменти, то варто обговорити це з лікарем на консультації, на якій важливо отримати інформацію про те, чого можна очікувати від операції. Перед операцією пацієнт проходить повне обстеження і здає всі необхідні аналізи (аналізи крові, сечі, флюорографія, RW, ЕКГ), огляд анестезіолога при плануванні загального знеболення. Обов’язковим є фотографування пацієнта до операції, а також при наступних оглядах в післяопераційному періоді. Госпіталізація здійснюється в день операції. В клініці операція виконується під місцевою анестезією (при потребі в комбінації з седативними засобами). Корекція зазвичай займає 1-2 години і залежить від складності конкретного випадку. У післяопераційному періоді набряк, помірні больові відчуття і ущільнення, порушення чутливості є нормальними. Необхідність прийому ліків, як правило, відпадає через 2-3 дні. Кінцеві результати оцінювати через 1 рік ( саме стільки часу потрібно на перебіг всіх процесів загоєння рани), а попередні будуть помітні через 1-2 місяці. Як і у всій хірургії, найкращі результати досягаються, коли пацієнт виконує всі настанови і застереження, передбачені лікарем. Шкірні шви видаляють через 7 днів. Протягом кількох днів буде спостерігатись набряк тканин і зміна кольору шкіри, можливі синці. Після пластики, впродовж 2-3 місяців необхідно виключити фізичні навантаження для формування менш помітного рубця. Протягом року уникати прямих сонячних променів на ділянку післяопераційного рубця аби досягнути кращої його непомітності. Залишатись в стаціонарі не є обов’язково, вже за кілька годин після операції пацієнт може повернутись додому. Після операції на ділянку післяопераційної рани накладається стерильна пов’язка, необхідно кілька перев’язок до моменту зняття швів. Як і при будь-якому іншому хірургічному втручанні, так і після нього, можуть виникнути різні загально-хірургічні ускладнення, а також наступні ускладнення, характерні для даної операції: можливе утворення келоїдних рубців по лініях шкірних розрізів, що є досить рідкісним ускладненням і пов’язане з індивідуальною реакцією тканин організму на операційне втручання та не залежить від якості проведення операції.