Лазерне лікування патології сітківки

Лазерне лікування
від750грн
У ВАС:
 • відчуття «сітки» перед очима
 • раптове зниження зору
 • Лазерна коагуляція спрямована на покращення трофіки (живлення) сітківки за рахунок утворення після коагуляційних спайок, які укріпляють всі шари сітківки, а також покращують транспортування кисню.
  Лазерна коагуляція проводиться амбулаторно. УВАГА-Лазерна коагуляція являється стандартом лікування діабетичної ретинопатії. Вона дозволяє стабілізувати процес прогресування захворювання у 80% при вчасному зверненні!

  Сітківка являється нервовою тканиною і вистилає внутрішню сторону задньої частини очного яблука. Її товщина складає від 0,01 до 0,5 мм.
  Вона складається, за даними різних авторів від 9 до 11 шарів. Сітківка відповідає за переробку світової енергії в нервовий імпульс, що передається в головний мозок, де і відбувається розшифрування і сприйняття зорових образів.

  DSCN2346

  Перед операцією застосовується місцева крапельна анестезія, розширюється зіниця. На очне яблуко ставиться спеціальна лінза яка проводить лазерний промінь і дозволяє лікарю контролювати весь процес. Вся процедура займає від 10 до 20 хв. Немає специфічних проти показів до коагуляції. Відсутнє навантаження  на серцево-судинну, дихальну і нервову системи. Після додаткового огляду офтальмолога пацієнт вертається до звичних справ дотримуючись рекомендацій лікаря.
  Переваги лазерного лікування:
  Укріплення  сітківки за допомогою  лазера дозволяє уникнути розтину очного яблука і виключає можливість інфікування. Завдяки  особливостям лазерного лікування процедура проходить безкровно. Лазерне лікування проходить в режимі “одного дня”.

  Лазерна коагуляція дозволяє стабілізувати процес при розвитку макулярного (центрального) набряку і утворенні патологічних судин на сітківки і райдужній оболонці.

  Спеціалісти які Вам допоможуть:  Жилка Юлія Ярославівна
  Лікар-офтальмолог


  Скочеляс Андрій
  Лікар-офтальмолог
  Завдяки особливостям лазерного лікування процедура проходить безкровно. Лазерне лікування проходить в режимі “одного дня”.
  ДІАБЕТИЧНА РЕТИНОПАТІЯ – специфічне, пізнє судинне ускладнення цукрового діабету – являється одною причиню сліпоти серед людей працездатного віку. Діабетична ретинопатія складає 80–70% від всіє інвалідності по зору, обумовленою цукровим діабетом. Проявляється поступовим зниженням зору, підвищеною світлочутливістю, відчуттям «туману» перед очима. Лазерний промінь руйнує зони гіпоксії, що є джерелам виділення факторів росту новоутворених судин які призводять до частих крововиливі і є ризиком відшарування сітківки. Більш ніж сорокалітній досвід застосування Лазерної Коагуляції доказав свою ефективність – розроблені стандарти проведення операції та впроваджені протоколи лікування.ТРОМБОЗ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВЕНИ СІТКІВКИ АБО ЇЇ ГІЛОК – являється ускладненням гіпертонічної хвороби, атеросклеротичних змін судин, цукрового діабету або травми. Закупорка судин веде до зворотного току крові в капілярах сітківки, підвищення тиску в них, крововиливу і набряку ( недостатність кисню). Проявляється раптовим зниженням зору, відчуття «сітки» перед очима. Лікування складається з медикаментозної терапії, хірургічного лікування та проведення лазерної коагуляції сітківки. Лазерна коагуляція дозволяє стабілізувати процес при розвитку макулярного (центрального) набряку і утворенні патологічних судин на сітківки і райдужній оболонці.