Лікування гриж

Лікування грижі
від10400грн
У ВАС:
 • Пупкова, стегнова чи пахвинна грижа
 • Вентральна, рецидивна, післяопераційна грижа
 • На сьогоднішній час існуючі методи пластики при вентральних, післяопераційних та повторних (рецидивних) килах без застосування синтетичних сіток можуть не приносити задовільних результатів в зв’язку з частим до 30% повторним виникненням.Це пов’язано зі зшиванням тканин під натягом, неспроможністю власних тканин, поганим кровопостачанням та неоднорідністю тканин, що зшиваються.
  Діагноз пахвинної грижі виставляє хірург після огляду пацієнта, додатково з метою уточнення вмісту грижі призначається ультразвукове дослідження.

  5577 369

  В даний час в 70-80 % випадків використовується пластика задньої стінки пахвинного каналу за Ліхтенштейном. Це метод без натяжної пластики з використанням синтетичного матеріалу, який приводить до зміцнення задньої стінки за рахунок власної герметичності та проростання сполучної тканини в каркас сітки з утворенням міцного апоневрозу.

  Синтетична сітка встановлюється найчастіше в підапоневротичний або міжапоневротичний простір та фіксується до апоневрозу, котрий ушивається над нею, або фіксується до неї. На протязі кількох місяців синтетична сітка проростає сполучною тканиною та утворює міцний апоневроз, що запобігає утворенню повторних кил.

  Спеціалісти які Вам допоможуть:  Бондаренко Василь
  Ми завжди раді Вам допомогти!
  Діагноз пупкової кили виставляє хірург після огляду пацієнта, додатково з метою уточнення вмісту кили та розмірів воріт призначається ультразвукове дослідження. Найчастіше виконується пластика за Мейо або Сапежко. Коли ширина воріт кили велика, то є загроза виникнення рецидиву. Вирішенням даної проблеми є використання в пластиці воріт кили синтетичних сіток. Частота повторного виникнення кил при таких видах пластики до 2%. Операція виконується під загальним знеболенням. Синтетична сітка встановлюється в підапоневротичний та фіксується до апоневрозу, котрий ушивається над нею, або фіксується до неї. На протязі кількох місяців синтетична сітка проростає сполучною тканиною та утворює міцний апоневроз, що запобігає утворенню повторних кил. Пацієнт виписується з клініки на 3-4 добу, шви знімають на 8-10 добу. Пластика при стегнових килах На сьогоднішній час існуюча методика пластики при стегнових килах приносять задовільні результати. Діагноз стегнової кили виставляє хірург після огляду пацієнта, додатково з метою уточнення вмісту кили, розмірів воріт та визначення сусідніх структур призначається ультразвукове дослідження. Найчастіше виконується пластика за Басіні. Інколи хірурги використовують доступ та пластику за Руджи-Парлавечо. Частота повторного виникнення кил при таких видах пластики до 1%. Операція виконується під загальним або місцевим знеболенням. Ворота кили ушивають вузловими швами. Пацієнт виписується з клініки на 3-4 добу, шви знімають на 8-10 добу.