Склеротерапія судинних утворень шкіри

Склеротерапія
від1500грн
У ВАС:
 • Судинні сіточки
 • Розширені незначного діаметру судинки на нижніх кінцівках
 • Популярність склеротерапії пов’язана з тим, що під час процедури не використовується наркоз, технічною простотою, доступністю, хорошим естетичним і функціональним результатом процедури.
  Склеротерапія – одна з сучасних малоінвазивних методик, що дозволяє не тільки усувати варикознорозширені вени, але і проводити корекцію порушеної венозної гемодинаміки (ліквідувати патологічні потоки крові).

  Склеротерапія – це вплив спеціальних речовин (склерозантів) на внутрішню оболонку венозної стінки (інтиму), що призводять до її пошкодження, з подальшим склеюванням стінок і перетворенням вени в сполучнотканинний тяж. Головною перевагою склеротерапії є відсутність розрізів – всі маніпуляції здійснюються через прокол шкіри голкою – це забезпечує максимальну безпеку пацієнта і оптимальний функціональний і косметичний ефект.reticular

  Спеціалісти які Вам допоможуть:  Левицький Андрій
  Кандидат медичних наук, судинний хірург, лікар-УЗД
  Компресійна пункційна склеротерапія – це традиційний варіант флебосклерозуючого лікування, що дозволяє позбавитися від варикозно-трансформованих підшкірних вен. Методика є альтернативою хірургічному видаленню неспроможних приток великої чи малої підшкірних вени. Foam-form (мікропінна) склеротерапія – різновид склеротерапії, при якій використовують склерозант не в традиційній рідкій формі, а у вигляді дуже дрібної піни (суміш з повітрям). Це дозволяє створити об’єм препарату в кілька разів перевищує обсяг вихідного розчину при однаковому вмісті діючої речовини, що підвищує надійність і ефективність склерозування вен і при цьому знижує ризик розвитку небажаних ускладнень. Ехо-склеротерапія – різновид склеротерапії, при якій відбувається повний ультразвуковий контроль за пункцією вени і введенням препарату, що дозволяє виконувати склерозування найбільш глибоко розташованих і великих вен.