Інтимна пластика

Зменшення малих статевих губ
від9000грн
У ВАС:
 • Щоденний фізичний та психологічний дискомфорт
 • Асиметричні малі статеві губи
 • Лябіопластика - це операція, яка дозволяє зменшити розмір малих статевих губ та перестати соромитись свого тіла.
  Місцеве знеболення в поєднанні з комфортною операційною обстановкою та індивідуальним підходом до кожної пацієнтки робить хірургічне втручання нетривалим та психологічно зручним.

  Доволі часто, багато наших, чутливих саме для нас, дефектів чи візуальних недоліків є чомусь помітними лише нам, і жодні доводи та аргументи про зворотнє є не вагомими..

  Результат пошуку зображень за запитом "інтимна пластика тернопіль"

  В зв’язку з анатомічними особливостями чи після пологів малі статеві губи можуть збільшуватись, подовжуватись і ставати асиметричними, виступати за рівень великих. Через це, резекція і має на меті зменшення розміру так, аби їхнє співвідношення  стало гармонійним.

  labio2 - копия

  Дотримуючись нескладних післяопераційних рекомендацій, можна в нетривалому проміжку часу отримати бажаний результат.

  images (36)

  Наше завдання - запропонувати своїм пацієнткам пластичну хірургію найвищої якості за найкращими цінами!

  Спеціалісти які Вам допоможуть:  Било Тарас Леонтинович
  Лікар-хірург
  Що варто знати про операцію:
  Підготовка до операції: Пацієнтка має бути здоровою (простуда чи інші захворювання в цей період є протипоказами). Якщо Ви курите, то потрібно кинути не менше, як за 2 тижні до операції і утриматись від куріння після неї як мінімум ще 2-3 тижні. В іншому випадку різко зростає ризик порушення загоєння ран через те, що при курінні значно зменшується поступлення крові в судини шкіри. Якщо Ви приймаєте якісь медикаменти,маєте порушення згортальної системи крові, цукровий діабет та інші захворювання, то варто обговорити це з лікарем на консультації, на якій важливо отримати інформацію про те, чого можна очікувати від операції чи краще від неї утриматись. Перед операцією пацієнт проходить повне обстеження і здає всі необхідні аналізи (аналізи крові, сечі, флюорографія, RW, ЕКГ), огляд анестезіолога при плануванні загального знеболення. Обов’язковим є фотографування пацієнта до операції, а також при наступних оглядах в післяопераційному періоді. Госпіталізація здійснюється в день операції.Операція проводиться під місцевою анестезією(при потребі в комбінації з седативними засобами)з постійним підтриманням мовного контакту з пацієнткою для кращого моніторингу загального стану. Корекція зазвичай займає 1-2 години і залежить від складності конкретного випадку, втручання може виконуватись одним із двох способів: лінійне висічення або клиновидне. У післяопераційному періоді набряк, помірні больові відчуття і ущільнення, порушення чутливості є нормальними. Необхідність прийому ліків, як правило, відпадає через 2-3 дні. Кінцеві результати оцінювати через 1 рік ( саме стільки часу потрібно на перебіг всіх процесів загоєння рани), а попередні будуть помітні через 1-2 місяці. Як і у всій хірургії, найкращі результати досягаються, коли пацієнт виконує всі настанови і застереження, передбачені лікарем. Шкірні шви не видаляють,вони накладаються з матеріалу, що розсмоктується через потрібний проміжок часу, - це робиться для уникнення зайвого дискомфорту пацієнтки, пов'язаного зі зняттям швів. Протягом кількох днів буде спостерігатись набряк тканин і зміна кольору шкіри, можливі синці. Після пластики, впродовж місяця необхідно виключити фізичні навантаження для формування попередження виникнення небажаних ускладнень.Залишатись в стаціонарі не є обов’язковим, вже за кілька годин після операції пацієнтка може повернутись додому. Після операції на ділянку післяопераційної рани накладається стерильна пов’язка, необхідним буде виконати кілька перев’язок. Як і при будь-якому іншому хірургічному втручанні, так і після нього, можуть виникнути різні загально-хірургічні ускладнення,що є досить рідкісним і пов’язане з індивідуальною реакцією тканин організму на операційне втручання та не залежить від якості проведення операції. Після закінчення реабілітаційного періоду,(згідно з відгуками)зростає самооцінка, пацієнтки перестають соромитись свого тіла, зникає страх інтимної близькості, зростає задоволеність від стосунків.