Діагностика та лазерне лікування патології сітківки ока

ЛАЗЕРНЕ ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ СІТКІВКИ

Сітківка  являється нервовою тканиною і вистилає внутрішню сторону задньої частини очного яблука. Її товщина складає від 0,01 до 0,5 мм.
Вона складається, за даними різних авторів від 9 до 11 шарів. Сітківка відповідає за переробку світової енергії в нервовий імпульс, що передається в головний мозок, де і відбувається розшифрування і сприйняття зорових образів.

9933
Лазерна коагуляція спрямована на покращення трофіки (живлення) сітківки за рахунок утворення  після коагуляційних спайок, які укріпляють всі шари сітківки, а також покращують транспортування кисню.
В клініці «Медівіт» високопрофесійні спеціалісти проводять лазерну коагуляцію сітківки за допомогою сучасного, новітнього офтальмокоагулятора Vitra фірми Quantel Medical.

DSCN2310
Лазерна Коагуляція проводиться амбулаторно. Перед операцією застосовується місцева крапельна анестезія, розширюється зіниця. На очне яблуко ставиться спеціальна лінза яка проводить лазерний промінь і дозволяє лікарю контролювати весь процес. Вся процедура займає від 10 до 20 хв. Немає специфічних проти показів до коагуляції. Відсутнє навантаження  на серцево-судинну, дихальну і нервову системи. Після додаткового огляду офтальмолога пацієнт вертається до звичних справ дотримуючись рекомендацій лікаря.
Переваги лазерного лікування:
Укріплення  сітківки за допомогою  лазера дозволяє уникнути розтину очного яблука і виключає можливість інфікування. Завдяки  особливостям лазерного лікування процедура проходить безкровно. Лазерне лікування проходить в режимі “одного дня”.

ДІАБЕТИЧНА РЕТИНОПАТІЯ – специфічне, пізнє судинне ускладнення цукрового діабету – являється одною причиню сліпоти серед людей працездатного віку. Діабетична ретинопатія  складає  80–70% від всіє інвалідності по зору, обумовленою цукровим діабетом.
Проявляється поступовим зниженням зору, підвищеною світлочутливістю, відчуттям «туману» перед очима.
Лазерний промінь руйнує зони гіпоксії, що є джерелам виділення факторів росту новоутворених судин  які призводять до частих крововиливі і є ризиком  відшарування сітківки.
Більш ніж сорокалітній досвід застосування Лазерної Коагуляції доказав свою ефективність – розроблені стандарти проведення операції та впроваджені протоколи лікування.
УВАГА-Лазерна коагуляція являється стандартом лікування діабетичної ретинопатії. Вона дозволяє стабілізувати процес прогресування захворювання у 80% при вчасному зверненні!

3
ТРОМБОЗ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВЕНИ СІТКІВКИ АБО ЇЇ ГІЛОК – являється ускладненням гіпертонічної хвороби, атеросклеротичних змін судин, цукрового діабету або травми. Закупорка судин веде до зворотного току крові в капілярах сітківки, підвищення тиску в них, крововиливу і набряку ( недостатність кисню).
Проявляється раптовим зниженням зору, відчуття «сітки» перед очима. Лікування складається з медикаментозної терапії, хірургічного лікування та проведення лазерної коагуляції сітківки. Лазерна коагуляція дозволяє стабілізувати процес при розвитку макулярного (центрального) набряку і утворенні патологічних судин на сітківки і райдужній оболонці.
Ми завжди раді Вам допомогти!