Діагностика та лікування катаракти

Катаракта (від лат. Cataracta – “водоспад”) – офтальмологічне захворювання, пов’язане з помутнінням кришталика ока, що викликає різні ступені розладу зору. Катаракта може розвинутися під впливом зовнішніх чинників, наприклад під дією випромінювання, або в результаті деяких захворювань, зокрема цукрового діабету.

Симптоми: залежно від розташування помутніння кришталика у центрі чи на периферії зір може знижуватися або залишатися високим. Чим ближче до центру знаходиться помутніння кришталика, тим серйозніше стають проблеми  із зором.

036

Предмети видно не чітко, з розмитими контурами, зображення може двоїтися. Зіниця, яка зазвичай виглядає чорною, може мати сіруватий або жовтуватий відтінок. Часто доводиться міняти окуляри. Ці симптоми є причиною для звернення до лікаря.

DSC_3920

Лікування. Єдиною можливістю усунення катаракти є мікрохірургічна операція, що полягає у видаленні помутнілого кришталика із заміною його на штучний. В даний час в нашій клініці застосовується сучасний, прогресивний, безболісний метод, безшовної хірургії катаракти, при якому екстракція катаракти проводиться з допомогою ультразвукової факоемульсифікації, а штучний кришталик імплантується через над малий розріз. Ця технологія дозволяє практично повністю відновити зір.

 

Ми завжди раді вам допомогти!