Поліклінічне відділення

На базі Медичного центру «Медівіт» успішно працює відділення поліклініки.

DSC_3223

В поліклініці працює два кабінети ультразвукової діагностики.

Публікація1

На новітньому сканері ACUSON S2000 компанії «Siemens» наші пацієнти можуть пройти еластографію, що дозволяє чітко розмежувати між собою доброякісні та злоякісні утворення, без виконання пункції.

DSC_3514

Лікарі-УЗД якісно обстежать органи черевної порожнини, за очеревинного простору, судини та суглоби.

Професіонали лабораторної діагностики проведуть забір та виконають широкий спектр аналізів крові та сечі.

DSC_3201

Виконується забір біоматеріалу на дому. Тільки в нашій лабораторії виконується імунологічна проба на переносимість анестетиків.

DSC_0946

На сучасному обладнанні німецького виробництва Dornier Compact Delta II виконується процедура дистанційної літотрипсії (дроблення камінців).

2

Проводяться рентгенологічні дослідження.
Прийом ведуть кращі лікарі Тернопільщини в області офтальмології, хірургії, гінекології, судинної хірургії, урології, проктології, стоматології, ортопедії та травматології, терапії, кардіології, ендокринології, алергології, імунології, отоларингології, неврології, дерматології, ревматології, фізіотерапії (Су Джок-терапії).

????????????????????????????????????

Незамінний в діагностиці патології сітківки – Оптичний когерентний томограф, а застосування лазерного лікування, проведеного на офтальмокоагуляторі Vitra (Quantel Medical) та інтравітріальних введень медикаментів – зупиняється розвиток захворювань сітківки ока.

DSCN2310

В арсеналі наших фахівців сучасна апаратура та фантастичні можливості клінічної лабораторії, ультразвукової діагностики, рентгенологічного кабінету, що допомагає надати хворим якісну, з дотриманням сучасних вимог, медичну допомогу.

118

Здійснюються періодичні профілактичні медичні огляди працівників різних організацій згідно наказів МОЗ України.
Відвідавши поліклінічне відділення, пацієнт має можливість проконсультуватись в спеціалістів, здати аналізи, пройти додаткові обстеження і отримати лікування.

Виконують лазерне видалення новоутворів шкіри, підшкірно-жирової клітковини.

pic_8222016202421[1]

IMG_6164

Працює денний стаціонар, що дозволяє пацієнтам, котрим призначені внутрішньом’язеві ін’єкції, внутрішньовенні інфузії, фізіопроцедури, пройти лікування в клініці в зручний час.

DSCN2403

Фізіотерпевтичний кабінет запрошує покращити роботу опорно-рухового апарату, зняти біль в спині, суглобах, м’язах, при п’ятковій шпорі, пройшовши курс процедур ударно-хвильової терапії на сучасному апараті Storz Medical (Швейцарія).

  • Luven Diagnostic – достовірний метод виявлення раку на ранніх стадіях
  • На даний момент публікації готуються до свого вирішального маршу.