ЛАЗЕРНЕ ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ СІТКІВКИ

Сітківка являється нервовою тканиною і вистилає внутрішню сторону задньої частини очного яблука. Її товщина складає від 0.01 до 0.5 мм.

Вона складається, за даними різних авторів від 9 до 11 шарів.

9933

Сітківка відповідає за переробку світової енергії в нервовий імпульс, що передається в головний мозок, де і відбувається розшифрування і сприйняття зорових образів.

Лазерна коагуляція спрямована на покращення трофіки (живлення) сітківки за рахунок утворення післякоагуляційних спайок які укріпляють всі шари сітківки а також покращують транспортування кисню.

В клініці «МЕДІВІТ» високопрофесійні спеціалісти проводять лазерну коагуляцію сітківки за допомогою сучасного, новітнього офтальмокоагулятора Vitra фірми Quantel Medical

Лазерна Коагуляція проводиться амбулаторно. Перед операцією застосовується місцева- крапельна анестезія, розширюється зіниця. На очне яблуко ставиться спеціальна лінза яка проводить лазерний промінь і дозволяє лікарю контролювати весь процес. Вся процедура займає від 10 до 20 хв. Немає специфічних проти показів до коагуляції. Відсутнє навантаження на серцево-судинну, дихальну і нервову системи. Після додаткового огляду офтальмолога пацієнт вертається до звичних справ дотримуючись рекомендацій лікаря.

DSCN2310

Переваги лазерного лікування:

Укріплення сітківки за допомогою лазера дозволяє уникнути розтину очного яблука і виключає можливість інфікування.

DSCN2346

Завдяки особливостям лазерного лікування процедура проходить безкровно.

Лазерне лікування проходить в режимі “одного дня”.