Склеротерапія судинних утворів шкіри

Склеротерапія судинних утворів шкіри (павучків, зірочок)

Склеротерапія – одна з сучасних малоінвазивних методик, що дозволяє не тільки усувати варикознорозширені вени, але і проводити корекцію порушеної венозної гемодинаміки (ліквідувати патологічні потоки крові). Популярність склеротерапії пов’язана з  тим, що під час процедури не використовується наркоз, технічною простотою, доступністю, хорошим естетичним і функціональним результатом процедури.

IMG_6214

Склеротерапія – це вплив спеціальних речовин (склерозантів) на внутрішню оболонку венозної стінки (інтиму), що призводять до її пошкодження, з подальшим склеюванням стінок і перетворенням вени в сполучнотканинний тяж. Головною перевагою склеротерапії є відсутність розрізів – всі маніпуляції здійснюються через прокол шкіри голкою – це забезпечує максимальну безпеку пацієнта і оптимальний функціональний і косметичний ефект.

Компресійна пункційна склеротерапія – це традиційний варіант флебосклерозуючого лікування, що дозволяє позбавитися від варикозно-трансформованих підшкірних вен. Методика є альтернативою хірургічному видаленню неспроможних приток великої чи малої підшкірних вени.

reticular

Результати до і після процедури

Foam-form (мікропінна) склеротерапія – різновид склеротерапії, при якій використовують склерозант не в традиційній рідкій формі, а у вигляді дуже дрібної піни (суміш з повітрям). Це дозволяє створити об’єм препарату в кілька разів перевищує обсяг вихідного розчину при однаковому вмісті діючої речовини, що підвищує надійність і ефективність склерозування вен і при цьому знижує ризик розвитку небажаних ускладнень.

Ехо-склеротерапія – різновид склеротерапії, при якій відбувається повний ультразвуковий контроль за пункцією вени і введенням препарату, що дозволяє виконувати склерозування найбільш глибоко розташованих і великих вен.